Mūsu pieredze

Sia "Akonts" dibinātāja un vadītāja ir Daira Kristapaite, grāmatvede ar vairāk kā 20 gadu pieredzi. Uzņēmums sniedz grāmatvedības, personāla lietvedības un juridiskos pakalpojumus privātpersonām, maziem un vidējiem uzņēmumiem Latvijā. Mūsu darbības mērķis ir sniegt klientiem kvalitatīvus un vispusīgus pakalpojumus, kas pielāgoti to individuālajām vajadzībām, izmantojot gadu laikā uzkrātās zināšanas un pieredzi.

Sia "Akonts" darbība saistīta ar grāmatvedības metodiku izstrādi, pilnu grāmatvedības apkalpošanu no pirmdokumentu apstrādes līdz atskaišu iesniegšanai VID; pārstāvēšanu VID audita vai tematisko pārbaužu laikā, kā arī pārstāvēšanu citās valsts iestādēs; konsultācijas finansu un nodokļu likumdošanas jautājumos, ieteikumus nodokļu optimizēšanai un uzņēmējdarbības uzlabošanai; operatīvo bilanču, vadības atskaišu sagatavošana pēc pieprasījuma; finansiālās darbības analīze pēc pieprasījuma; statistikas pārskatu sagatavošana u.c.
 
Jebkurš grāmatvedis savā darbā ir pārliecinājies par to, cik svarīgi ir iegūt labas zināšanas un pieredzi jo no tā ir atkarīgs, cik labs speciālists būs viņš pats. Lai spētu nodrošināt klientiem visaugstāko kvalitāti, regulāri pilnveidojam savas zināšanas un prasmes atbilstoši prasībām, kādas mūsdienās izvirza gan uzņēmēji, gan darba specifika. Augsti kvalificēts grāmatvedis – tas ir cilvēks, kuram ir ne tikai augstākā izglītība, bet arī prasme iegūt informāciju, kas saistīta ar izmaiņām pasaules finanšu sistēmā, kā arī piemīt spējas orientēties mūsdienu likumdošanā. Mūsu uzņēmums ir informēts par visiem likumdošanas jaunumiem un grāmatvedības standartiem, kā arī mums ir plašāka un lielāka pieredze, jo strādājam ar dažādu nozaru klientiem.
 
Uzņēmuma atrašanās vieta ir Rīga, taču mūsu klienti ir no dažādām Latvijas pilsētām. Mēs apmeklējam savus klientus, kad vien nepieciešams, lai atrisinātu uzņēmumā radušos ar finansēm saistītu problēmu, kā arī, pateicoties mūsdienīgajām tehnoloģijām, sniedzam konsultācijas Interneta vidē vai telefoniski.
 
Sia "Akonts" ir uzticams uzņēmums, kas saprot Jūsu biznesu un tā individualitāti, un nodrošina Jūs ar svarīgiem, nepieciešamiem pakalpojumiem turpmākai izaugsmei ilgtermiņā!