Mūsu uzņēmums

SIA "Akonts" izmantojot savas zināšanas un pieredzi, nodarbojas ar finanšu un grāmatvedības ārpakalpojumu sniegšanu gan fiziskām, gan juridiskām personām par Jums labvēlīgām cenām. Tāpat mēs piedāvājam uzņēmumu reģistrēšanas, nodokļu konsultāciju un juridiskos pakalpojumus.

Mēs uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu grāmatvedības uzskaiti un iespējamajām VID sankcijām. Izmantojot grāmatvedības pakalpojumus, ko sniedz mūsu uzņēmums, Jūs varat ietaupīt līdz pat 70% no grāmatvedības izmaksām, salīdzinot ar izmaksām algojot grāmatvežus, kas strādātu uzņēmuma iekšienē.
 
 

Izvēloties mūs kā Jūsu uzņēmuma grāmatvedības uzskaites veicējus, Jūs iegūsiet:

Grāmatvežus ar daudzu gadu pieredzi lielu un mazu uzņēmumu grāmatvedības apkalpošanā. Grāmatvedības un vispārējas uzņēmējdarbības zināšanas ļauj mums būt notikumiem priekšā, savlaicīgi izprast likumus, optimizēt nodokļus.
 
Kvalitāti par pieņemamu cenu. Mūsu uzņēmuma mērķis ir maksimāli optimizējot grāmatvedības uzskaiti, sniegt Jums kvalitatīvus pakalpojumus par patīkamām un izdevīgām cenām.
 
Elastīgumu attiecībā pret klientiem, mēs būsim Jums pieejami tieši tad kad Jums tas ir nepieciešams. Līdz ar to zūd vajadzība nodarbināt grāmatvežus uzņēmuma iekšienē. Mūsu klienti saņem bezmaksas konsultācijas sev izdevīgā laikā. Jūs maksāsiet tieši par to laiku, un darba daudzumu, ko mēs būsim veltījuši tieši Jūsu uzņēmumam.
 
Jūs iegūsiet lielisku apkalpošanu, jo mēs kā sava darba prioritāti esam izvirzījuši apmierinātus klientus. Spējam izprast klientu vajadzības un vēlmes, paveikt darāmo precīzi termiņos atbilstoši izstrādātajam darba grafikam.
 
Esam pieejami Jums jebkurā laikā, kad vien rodas kāds neatliekams jautājums, vai nepieciešams atrisināt kādu uzņēmuma problēmu. Lielākai daļai grāmatvedības uzņēmumu ir katram klientam noteikts veltāmās uzmanības laiks mēnesī, pie mums klients var vērsties jebkurā sev vēlamā brīdī, par cik mēs sevi uzskatām par mūsu klienta uzņēmuma neatņemamu sastāvdaļu.

 

 

 

 

Sia "Akonts"
Valdes locekle
Daira Kristapaite